حضور ژووری مانگ در درهفته پژو‌هش،فناوری و فن بازار 97در پارک علم و فناوری کردستان 

ادامه مطلب


مراسم رونمایی از اولین شبیه ساز آموزشی صنایع چوب

توسط معاون امور اقتصادی و توسعه استانداری جناب آقای دکتر فیروزی

رییس سازمان فنی و حرفه ای کردستان جناب آقای مهندس سید جمیل احمدی

نماینده مردم سنندج ،دیواندره و کامیاران جناب آقای دکتر فرشادان

درهفته پژو‌هش،فناوری و فن بازار ۹۷

در پارک علم و فناوری کردستان برگزار شد .

مجری طرح : شرکت ژووری مانگ

ادامه مطلببرگزاری ورکشاپ بازی ساز شو هفته پژوهش توسط ژووری مانگ در دانشگاه ازاد اسلامی واحد سنندج

ادامه مطلب


گردهمایی کارافرینی و دانشگاه در تالار مولوی دانشگاه با حضور شرکت ژووری مانگ برگزارشد

ادامه مطلب


بازدید معاون محترم علم و فناوری رییس جمهور جناب آقای دکتر سورنا ستاری از مرکز گیم و انیمیشن سنندج واقع در پارک علم و فناوری کردستان

ادامه مطلببازدید جناب آقای دکتر عیسی منصوری، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از شرکت "ژووری مانگ" و انستیتوی تولید بازی و انیمیشن استان کردستان.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اولین مرکز ساخت بازی های رایانه ای  بین المللی و انیمیشن در کردستان با نام انستیتو انیمیشن و بازی سازی کردستان(ژوری مانگ) و همچنین از طرحهای صنایع دستی مستقر در شرکت ژووری مانگ بازدید نمود.

شایان ذکر است دکتر منصوری سال گذشته برای انعقاد تفاهم نامه اجرای طرح تکاپو بصورت پایلوت در کردستان با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان توسعه صنعتی ملل متحد(یونیدو) به استان سفر کرده بود.

وی در پایان بازدید یکروزه خود، روند اجرای طرح تکاپو در استان را موفقیت آمیز خواند و با ابراز قدردانی از تلاش های صورت گرفته شده در این راستا از جمله اقدامات ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: برای پیشبرد این طرح ملی، یونیدو حمایتهای همه جانبه از جمله آموزش های تخصصی پس از عقد قرارداد فروش و اعزام مدیران شرکتهای طرح به کشورهای خارجی برای آموزش و بازدید از طرحهای مشابه به منظور کسب تجربه را ارائه خواهد کرد.

گفتنی است مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و نمایندگان دستگاههای اجرایی در این سفر یکروزه معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت کار را همراهی کردند.

ادامه مطلب


TGCحضور ژووی مانگ در  نمایشگاه بین المللی

اولین نمایشگاه بین المللی صنعت بازی در تاریخ 16 و 17 تیرماه با حضور 120 سخنران خارجی در تهران برگزار میشود. ژووری مانگ یکی از شرکت کنندگان این نمایشگاه بزرگ میباشد

 

TGCغرفه ی ژووری مانگ در نمایشگاه بین الملی

 

پروفایل ژووری مانگ در نمایشگاه

TGC تهران

ادامه مطلب


پس از بررسی های اولیه دفتر برنامه ریزی امور فناوری، شرکت ژوری مانگ بعنوان یکی از شرکت های منتخب جهت حضور در اولین نشست همکاری های مشترک علمی ، فناوری و نوآوری ایران و ایتالیا، انتخاب گردید

ادامه مطلب