جزئیات ویژه

بازی آقای ناما (نشان استاندارد ملی ایران) برگرفته از انیمیشن هایی با همین نام و اولین بازی با رویکرد ترویج فرهنگ استفاده از کالای استاندارد ايرانی و تولید ملی است که به سفارش اداره کل استاندارد استان اصفهان در بهار ۱۳۹۸ (سال رونق تولید ) طراحی و در آن نمادهایی از آثار تاريخی شهر اصفهان گنجانده شده است.

کد شامد: ۱-۰-۶۳-۷۵۹۳۲۴-۲-۱

 

دانلود از بازار

 

راهنمای بازی:

در این بازی امتیاز شما از مجموع طول مسیری که پیموده اید و  سکه هایی که جمع کرده اید محاسبه می شود. با نشان استاندارد و سکه هایی که جمع کرده اید می توانید در فروشگاه بازی لوازم مورد نیاز خود را بخرید. ماموریت های تعیین شده را انجام دهید و نشان استاندارد جایزه بگیرید. مراقب موانع باشید و آن ها را با رفتن به چپ و راست یا پریدن به بالا و نشستن پشت سر بگذارید. گرفتن ستاره شما را روئین تن می کند و می توانید از موانع عبور کنید. آهنربا باعث جذب سکه می شود. شتابدهنده با علامت 2* امتیاز شما را دوبرابر می کند.

جعبه هایی که در طول مسیر می بینید نشان دهنده کالای خارجی و یا بدون استاندارد و کیفیت است که برخورد با آن امتیاز شما را کم می کند. اما جعبه هایی هم وجود دارد که با نشان استاندارد و پرچم ایران مشخص شده و نشان دهنده کالای استاندارد و تولید ملی است و گرفتن آن ها مساوی است با کلی امتیاز و جایزه های خوب...